Meie lugu

2020 suvel avasime perega Võsul Lääne-Virumaa kõige muhedama ja hubasema suvise hoovikohviku nimega Meidi

Saanud oma nime minu vanatädi järgi, kes oli omal ajal Võsu kohalik piimanaine ja puhkekodu proua, on Meidi loomise idee aluseks taastada puhkekodudeaegse Võsu nostalgilisest hõngust kantud atmosfääriga paik, kus kõik külalised on alati oodatud. 

Esimesel suvel oli meie kohvik kordades populaarsem, kui me oleksime suutnud isegi ette kujutada. 

Aitäh kõigile külastajatele selle eest! Inspireerituna kõigist teist, kes meid üles leidsid, soojadest sõnadest ja loomulikult Võsu vibe’ist, otsustasime kohvikupidamisega jätkata. 

Aga see pole veel kõik! Kuigi tundub, et Võsul paistab pea alati päike ja elu käib ainult suvel, siis tegelikult ei ole see päris nii ja Võsu on maagiline paik külastamiseks ka talveperioodil. 

Selles valguses kasvab Meidist vaikselt kodurestoran, kus saame külalisi vastu võtta aastaringselt ka siseruumides, sest miks peaks meeldiv restoranikülastus poolikuks jääma, kui suve ainuke vihmapilv või sügisesed madalamad kraadid kimbutama tulevad.

Kõik muu on täpselt nii hea, kui eelmisel aastal, ehk kõik road, mis Meidi köögist väljuvad, valmivad algusest lõpuni kohapeal ja seda vaid värskest ja kvaliteetsest toorainest. 

Meie eesmärgiks on olnud alati hooajalise ning kohaliku tooraine kasutamine ning talveperioodil valmivad kõik toidud meie koduses köögis puupliidil, just nii nagu varem minu vanaema ja vanatädi siin koos süüa tegid.